• Russian
 • Latviešu

Pirts pakalpojumi

Piektdienās un sestdienās Jūsu rīcībā pilsētas pirtis:

 • Stacijas ielā 63, tālr.22001161;
  Pektdiena 9:00 – 22:00
  Sestdiena 8:00 – 22:00
 • Tautas ielā 60, tālr.22001162;
  Pektdiena 9:00 – 22:00
  Sestdiena 8:00 – 22:00
 • Sēlijas ielā 18, tālr.22001164.
  Pektdiena 9:00 – 22:00
  Sestdiena 8:00 – 22:00

Pirts … Viss ģeniālais ir vienkāršs. Kāds īss vārds, bet pateikt to var dažādi – braši iekliegties vai novilcināt sapņaini … Brīnišķīgi, caurgadīga izklaide, tomēr gada siltajā laikā, interese par to mazliet zūd, bet īstie cienītāji, kuri zina ceremonijas jēgu, nemaina savus ieradumus.

Kāds teica, ka saunas – izpriecai un iedzeršanai, bet pirts – dvēseles un miesas tīrībai, tur arī bērnus darīt var. Ko lai arī teiktu, bet pirts – svētvieta. Priekš visiem svēta, šeit nav dalīšanas pēc sociālām pazīmēm – palags, filca cepure, čības, un pat bez visa tā. Kāds ir cilvēks.

Bet cik paredzētu tradīciju pirtij – viena pirts slotu siešanas tehnoloģija ko nozīmē: tas taču vajag īstajā laikā nogriezt zariņus, kaltēt- pērt kā pienākas, uzglabāt arī nav viegli. Un, ja zāļu novārījumu nostādināt un uz karstiem akmeņiem uzšļakstināt? Izdzīvot slimību, vai drošībai un spēkam. Iedzert auksto alu vai kvasu, lai dzestrums pārslīdētu pār apdedzināto kaklu, ka pat drebuļi pārskrien… Jūs vēl ne pirtī ??? Adresi nezināt?

07 06 05 04 03 02 01

Un, kā pirts sievietēm un meitenēm ir laba. Āda tīra, elpo, ne ar vienu krēmu nesalīdzināt. Un par to, cik par vienu pirts apmeklējumu Jūs varat zaudēt svaru, runāt nevajag – šis noslēpums zināms tikai skaistulēm. Skaistums – veselības pazīme. Vēl uz pirti var ņemt speciālu kosmētiku, un lai ar tās meklēšanu un pirkšanu ne „pērtos”, var pērties ar medu, sodu -sāli, ādu attīrīt – cik tādu parastu un ārstniecisku līdzekļu cilvēki zina. Lūk, Jūs katru rītu ejat kontrastā dušā? Vai Jūs domājat, ka zinātnieki nesen par tā lietderību sāka atkārtot? Bet, kā niršana sniegā, un āliņģī pēc pēršanās? Nu, tas protams pie izdevības. Tagad mūsu pilsētas pirts pakalpojumā vienmēr ietilpst iespēja taisni no pērtuves ieskriet dušā un izlocīt pārsmalcinātus ar karstumu muskuļus. Atceraties, kā pasakā „ Ieliet ledusaukstu ūdeni, Un otru – ūdeni vārītu, Un pēdējo – ar pienu, Uzvārīt to ar atslēgu”. Tur karaļmeita shalila , protams, ar piena vārīšanu, sagrozīja ārstniecības recepti. Piena vannām jābūt siltām, bet tas viss priekš luteklēm un maziem bērniem. Veselam pieaugušam organismam mūsdienu pasaules stresā un biežā fiziskā sasprindzinājumā, satricinājums organismam vienkārši nepieciešams– no pērtuves uz dušu, iedzert auksto dzērienu, un laimīgi atslābties