Deratizācija, dezinfekcija un dezinsekcija

Ražošanas, sabiedrisko un dzīvojamo telpu apstrāde. Konsultācijas un rekomendācijas, pēc adreses: Višķu iela 21 K, Daugavpils, tālr. 65424769, 22001171.

Pašvaldības SIA „Sadzīves pakalpojumu kombināts”  piedāvā šādus pakalpojumus iedzīvotājiem un juridiskām personām:

Deratizācija – pasākumu kopums, kurš virzīts grauzēju iznīcināšanai (žurkas, peles, lauku strupastes, kurmji) un īpašuma aizsardzībai no viņu kaitīgas iedarbības;

Žurkas ir  nopietnu slimību ierosinātāju pārnesējs – buboņu mēris, trakumsērga,  hemoroīdu drudzis un daudzi citi. Infekciju un epidēmiju izcelšanās risks ir smags ar to, ka  žurku esamība barības un pārtikas produktu uzglabāšanas vietās pieved pie grauzēju dzīvības procesa ekskrementiem. Zaudējumus saimniecībai atnes preču bojājums, kuru žurkas nespēj apēst. Piemēram, elektrības instalācijas sistēmas izolācijas apgrauzums pieved pie īsslēguma un ugunsgrēka.

Dezinsekcija – kukaiņu iznīcināšana, kuru kaimiņniecība nevēlama cilvēkam, to iedarbību dēļ, piemēram, dažādu slimību ierosinātāju pārnesēji.

Cīņa ar kukaiņiem paiet vienmēr un paliek par mūžīgo jautājumu, kurā ir vajadzīga profilakse. Nevienam šī darbība nav pa prātam, it īpaši, ja nodarboties ar dezinsekciju pastāvīgi. Ar šo problēmu ir vienmēr labāk uzticēties profesionāļiem, kuri attīrīs telpas un sīki dos norādījumus turpmākiem pasākumiem, lai saglabātu tīrību dzīvojamās mājās no kukaiņiem. Cerība tikt galā ar kukaiņu uzbrukumu, ar saviem speķiem zūd, bet kādi rezultāti paliek bezcerīgi un neizrunāti.

Piemērojot iedarbības līdzekļus, vislielākos telpas deratizācijas un dezinsekcijas veikšanas rezultātus dod veseli bioloģiskie, ķīmiskie un fiziskie kompleksi. Vai ne labāk sevi atbrīvot no pūlēm un  neērtībām par nelielu laika periodu, griežoties pēc palīdzības pie speciālistiem?
{gallery}derat{/gallery} Cilvēks bez šaubām ir dabas karalis, bet tā, savā daudzveidībā, nav cilvēkam dievnams. Un ne tā darbnīca. Tā – daudzveidīga organismu pasaule, bieži miniatūra, tas nebūt nē, ne no skaitāmā mazsvarīguma . Viena maza baktērija, nejauši iekļuvusi Jūsu organismā kopā ar gaisu, ar kuru Jūs elpojat, vai  nodota Jums rokasspiedienā, var izraisīt smagu intoksikāciju, bet dažreiz pāriet epidēmijā, no sākuma paņemot Jūsu ģimeni un tuvāko sadarbības loku. Bet, ja pat Jūs maksimāli ierobežosiet   savus kontaktus ar apkārtējo pasauli, Jūs nevarēsiet to veikt ar savu māju. Grauzēji un kukaiņi, kuri kritīs caur neredzamām sienu, grīdas, jumta, logu šķirbām un caurumiem, arī var būt par slimību pārnesējiem. Kāda izeja? Griezties pie speciālistiem.

Baktēriju, kukaiņu un grauzēju cīņas metožu ir daudz, bet tikai kompleksā tie dod pastāvīgu un garantētu rezultātu. Darba dalīšana vēl joprojām paliek par ekonomisko pamatu mūsu kopumam, un tāpēc ir labāk piezvanīt uzņēmumam, kurš nodarbojas ar šādiem jautājumiem.
Telpu sanitārā dezinsekcija – galvenais posms pretepidēmijas ķēdes pasākumos. Tā tiek veikta ar atļautiem preparātiem izmantošanā un kas minimāli bīstami cilvēkiem. Pielietojamie insekticīdi ātri izvēdinās, nekaitē augiem un mājdzīvniekiem, neatstāj bojājumus mēbelēm un pārklājumiem. Dezinsekcija nepieciešama, kā dzīvojamām mājām un slimnīcām, tā arī  ražošanas telpām un transportam.

Atbrīvoties no skudrām, tarakāniem, lapsenēm, mušām, kodēm, blaktīm un citiem kukaiņiem nav viegli. Izmantojot mūsdienīgus ķīmiskos līdzekļus,  jau pēc stundas, kad ir veikta  dezinsekcija droši var atrasties telpās.

Cīņa ar grauzējiem un citām sīkām  dzīvībām jau sen īstenojās ar bioloģiskām metodēm – kaķus un citus dabas ienaidniekus žurkām, pelēm un kurmjiem, to izplatīšanos turēja zem kontroles, bet pilnīgi iznīcināt konkrētās teritorijās nevarēja. Mūsdienu metodes, tai skaitā alu apstrāde ar tvaiku, indīgās ēsmas konteineros, nav kaitīgi Jūsu mājdzīvniekiem, pulverveida indes ielikšana grūti pieejamās vietās,  jau no seniem labiem laikiem piesauc cilvēku pie tīrības! Pašvaldības SIA „Sadzīves pakalpojumu kombināts” veic deratizāciju, dezinfekciju un dezinsekciju, ka arī profilaktisko kompleksu pasākumus un iepazīstina sabiedrību ar darbu.